0

KULLANICI ADI VE ŞİFRENİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ 0 332 352 16 79

...........Daha ileriye.............En iyiye.............MPT.............
Telefonla Sipariş 0 332 352 16 79
Hakkımızda

MOPETPAR TİCARET 1985 yılında mütevazi olanaklarıyla CEBRAİL TOPAK tarafından Türkiye\'nin Konya ilinde kurulmuştur. 2 tekerlekli bisiklet ve motorsiklet sektöründe yedek parçasını ithalat, üretim ve pazarlama boyutlarında sektöre hizmet etmeye devam eden bir kuruluştur.
Firmamız; Mondial, Asya motor, Çelik motor,Kuba motor,Rmg moto gusto,Monero,Wiwi yedek parça yetkili bayiisi olup aksesuar ve lastik çeşitleriyle bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.Kuruluşumuz çeyrek asırdır her geçen gün kendini yenileme amaçlı çalışmalar yapmış ve bu çalışmalara devam etmektedir.Gelişmelerin takdir edilmeside sektördeki aktifliğini korumasına sebeb olmuştur.2017 Yılı başlarında tür değişikliği yapılmış ve MOPETPAR MOTORSİKLET BİSİKLET SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak ismini değiştirmiştir.
Bize destek veren siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza yürüttüğümüz yeni çalışmalarla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et